Hakkımızda

Transfer Antalya

Antalya Havalimanı Transfer sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından günümüze antalya havalimanı transfer, günlük gezi için araç kiralama ve şöförlü araç kiralama hizmeti veren bir firmadır.

BİZ KİMİZ?

Misyonumuz Antalya Havalimanında ekonomik transfer hizmetini kaliteli ve güvenli olarak müşterilerimize sağlamak ve bunun karşılığında müşteri memnuniyeti ile taçlandırmaktır.

Havalimanından otele tranfer süresince sorunsuz, güvenli, rahat ve konforlu bir yolculuk için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve bunun karşılığında müşterilerimizin memnun olarak otellerine varmalarını sağlıyoruz. Elbette bu kalite için belirli olan standartlarımızı her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz. Antalya Havalimanı’ndan otellere taksi transfer hizmeti sağladığımız gibi aynı zamanda otelden Antalya Havalimanı’na transfer hizmeti veriyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bizlere Antalya transfer taleplerinize en kısa sürede yanıt alabilmek için 7/24 numaramızı +90 544 247 0 247 arayabilir, bilgi ve transfer fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Transfer fiyatlarımızı internet sitemizde gösterilen “Havalimanı Transfer Fiyatları” sayfamızdan da öğrenebilirsiniz. Bunun için “Havalimanı Transfer Fiyatları” sayfasına girip, hangi bölgeye gitmek istediğinizi seçerseniz transfer fiyatlarımız size gösterilecektir

Antalya Havalimanı’ndan Antalya şehir merkezi, Konyaltı otelleri, Kemer otelleri, Belek otelleri, Side otelleri, Manavgat otelleri, Side otelleri ve Alanya otellerine tranfer hizmeti vermekteyiz. Otel transferlerinin yanısıra resort ve özel adreslere de transfer hizmeti vermekteyiz. Otellerin transfer süreleri ortalama olarak yine “Havalimanı Transfer Fiyatları” sayfamızda belirtilmiştir. Antalya Havalimanı’na gitmek için lütfen ulaşım süreleri ve check-in süresini hesaba katarak alınış saati beliriniz.

Hizmetlerimizin tamamı kapıdan-kapıya transfer hizmetidir. Bunun anlamı; transfer rezervasyonu yapıldığında, Antalya Havalimanı sizi karşılayacak ve gitmek istediğiniz otelin kapısına kadar sizleri götüreceğiz. Havalimanında bekleme, yol üzerinde bekleme veya otel yakında bir yerde indirilme gibi bir durumla karşılaşma ihtimaliniz YOKTUR. Belirttiğimiz gibi havalimanı transferi hizmeti alan müşterilerimizin  memnuniyeti bizim için önemlidir ve hedefimizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Bizlere Antalya transfer taleplerinize en kısa sürede yanıt alabilmek için 7/24 numaramızı +90 544 247 0 247 arayabilirsiniz.
  • Hizmetlerimizin tamamı kapıdan-kapıya transfer hizmetidir. Bunun anlamı; transfer rezervasyonu yapıldığında, Antalya Havalimanı sizi karşılayacak ve gitmek istediğiniz otelin kapısına kadar sizleri götüreceğiz.
  • Antalya Havalimanı’na gitmek için lütfen ulaşım süreleri ve check-in süresini hesaba katarak alınış saati beliriniz.
  • Eğer havalimanı transfer konusunda aklınıza takılan bir soru veya bilgi almak istediğiniz bir detay var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olmak ve transfer hizmetlerimiz konusunda bilgi vermek bizim görevimizdir.