Rezervasyon

TRANSFER ANTALYA İLE REZERVASYON YAPMAK ÇOK KOLAY...

+90 544 247 0 247 telefon numarası ile arayabilir, WhatsAPP, Viber, Telegram veya SMS yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Transferi

+90 544 247 0 247 telefon numarası ile arayabilir, WhatsAPP, Viber, Telegram veya SMS yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Antalya transfer konusunda tarafımıza e-posta göndermek için 247transfer@gmail.com adresini kullanabilir ve bilgi almak istediğiniz konu hakkında soru sorabilirsiniz. Yandaki formu doldurarakta kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

+90 544 247 0 247

7/24 Whatsapp, Viber, Telegramdan arama ve mesaj yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin;

Size daha kolay ulaşabilmemiz için telefonunuz bildirmeniz önemlidir.

Lütfen Not Edin

Sorunsuz bir transfer için bir kaç hususa dikkat etmenizi rica edeceğiz.

Telefonunuz açın.

Antalya Havalimanı’na vardığınızda telefonunuzu açık duruma getiriniz. Sizi otelinize transfer edecek olan arkadaşımız veya transfer operasyon görevlimiz arayarak buluşma için bilgi verecektir.

Zamanınızı Planlayın.

Otelden Antalya Havalimanı’na transfer için rezervasyon yapacaksanız lütfen yolculuk süresini, check-in süresini ve aksilik durumunda telafi için kısa da olsa bir süreyi dahil ederek otelden transfer alınışı için süre belirleyiniz.
Örneğin Belek otellerinden Antalya Havalimanı 11:00 uçuşuna yetişmek için;
1saat tranfer süresi + 1saat iç hat uçuşlar için check-in süresi olarak hesaplayabilirsiniz ve alınış saatini 09:00 olarak belirleyebilirsiniz.

Trafiği hesaba katın.

Yaz sezonu nedeniyle oluşan trafik ve yoğunluk nedeniyle bazı tarihlerde transfer veya check-in süresi uzayabiliyor. Bu nedenle uçuşunuzu garantiye almak için 15dakikalık bir ek süre ile alınışınızı erkene almanızı tavsiye ederiz.

Geri Bildirim Yapın.

Havalimanına transfer için otel resepsiyon kapısından sizi alacağız, herhangi bir aksilik yaşamamak için lütfen telefonunuzu açık tutunuz. Otelden transfer saatinizden kısa bir süre geçmiş olsa dahi lütfen size belirtilen operasyon telefonunu arayarak şöför ile buluşamadığınızı belirtiniz.