Okurcalar Transfer

Okurcalar Transfer

120 

Açıklama

Antalya Transfer Okurcalar

Antalya Havalimanı‘ndan Okurcalar otellerine ve özel adreslere taksi transfer fiyatları. Antalya transfer hizmetleri. Sizleri Antalya Havalimanı’ndan alıp, Okurcalar’da bulunan otel, resort, motel, rezidans ve özel adreslere ulaştırıyoruz. Aynı zamanda Okurcalar’da bulunan otel ve özel adreslerden alıp Antalya Havalimanı’na transfer edebiliyoruz. Antalya Havaalanı’ndan Okurcalar otellerine taksi transfer süresi ortalama olarak 75 dakika sürmektedir. Ulaşım süresince yol üzeri tesisinde mola vermek isterseniz, kısa süreli de olsa durma imkanımız vardır.

Okurcalar bölgesinde, bir çok turizm tesisi bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bazı tesis isimlerini belirttik. Bu listede bulunmayan bir yere gitmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Antalya transfer rezervasyon yapmak için lütfen bizimle telefon, SMS, WhatsAPP, Viber, Telegram üzerinden iletişime geçiniz. Antalya transfer konusunda izlere yardımcı olmak bizleri memnun edecektir.

Ayrıca Okurcalar‘da bulunan otel ve resort tesislerinde düzenlenen kongre, toplantı ve seminerler için ihtiyaç duyacağınız ulaşım hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz. Gruplar için otobüs ve midibüs ile ulaşım taleplerini de karşılayabiliriz. Antalya transfer hizmetlerini özel araç ve VIP araç olarak vermekteyiz. VIP araç taleplerinizde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Antalya transfer hizmetinden memnun kalmanız bizim için en önemli hedefimizdir.

Transfer öncesinde bizimle iletişime geçerek ekstra taleplerinizi ileterek seyahatinizin kalitesini ve konforunu arttırabilirsiniz. Ayrıca Okurcalar tatiliniz süresince yakın bölgede gezilecek/görülecek yerler için ve günübirlik geziler ve turlar için sizlere araç kiralama hizmeti verebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Antalya Havalimanı‘ndan Okurcalar otelinize transfer hizmeti verdiğimiz gibi, yine sizi tatilinizin sonunda otelden Antalya Havalimanı’na götürebiliriz. Havalimanına gidişlerde lütfen ulaşım süresini ve check-in sürelerini hesaplayınız.

Arycanda De Luxe
Justiniano Club
Saphir Resort Hotel
Justiniano Club Park Conti
Ganita Hotels
Gardenia Beach Otel
Polat Alara Hotel
Mukarnas Hotel
Meryan Hotel
Galeri Resort Hotel
Mistral Akdeniz Hotel
Riva Club N All Inclusive
Hotel Botanik
Ganita Hotels
Granada Luxury Resort
Gypsophila Holiday Village
Aventura Park
Leodikya Resort Hotel
Club Aqua Plaza
Q Premium Resort Hotel
Vikingen Infinity Resort
Raymar Hotel
Hotel Delpin Botanik Platinum
Nilbahir Resort
Sunprime Numa Beach Hotel
Sirius Deluxe Hotel
Litore Resort Hotel
Sealife Buket Hotel
Laguna Beach Alya Hotel
Sui Resort Hotel
Calido Maris Beach Resort
Orange County Resort
Club Hotel Karaburun