Antalya Transfer

Antalya Transfer

70 

Açıklama

Antalya Transfer Şehir Otelleri

Antalya Havalimanı‘ndan Şehir otellerine ve özel adreslere taksi transfer fiyatları. Antalya transfer hizmetleri. Sizleri Antalya Havalimanı’ndan alıp, Antalya şehiriçi bölgesinde bulunan otel, resort, motel, rezidans ve özel adreslere ulaştırıyoruz. Aynı zamanda Antalya şehiriçi bölgesinde bulunan otel ve özel adreslerden alıp Antalya Havalimanı’na transfer edebiliyoruz. Antalya Havaalanı’ndan Antalya şehiriçi otellerine taksi transfer süresi ortalama olarak 45 dakika sürmektedir. Ulaşım süresince yol üzeri tesisinde mola vermek isterseniz, kısa süreli de olsa durma imkanımız vardır.

Antalya şehiriçi bölgesinde, bir çok turizm tesisi bulunmaktadır. Aşağıdaki listede bazı tesis isimlerini belirttik. Bu listede bulunmayan bir yere gitmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Antalya transfer rezervasyon yapmak için lütfen bizimle telefon, SMS, WhatsAPP, Viber, Telegram üzerinden iletişime geçiniz. Antalya transfer konusunda izlere yardımcı olmak bizleri memnun edecektir.

Ayrıca Antalya şehiriçi bölgesinde bulunan otel ve resort tesislerinde düzenlenen kongre, toplantı ve seminerler için ihtiyaç duyacağınız ulaşım hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz. Gruplar için otobüs ve midibüs ile ulaşım taleplerini de karşılayabiliriz. Antalya transfer hizmetlerini özel araç ve VIP araç olarak vermekteyiz. VIP araç taleplerinizde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Antalya transfer hizmetinden memnun kalmanız bizim için en önemli hedefimizdir.

Transfer öncesinde bizimle iletişime geçerek ekstra taleplerinizi ileterek seyahatinizin kalitesini ve konforunu arttırabilirsiniz. Ayrıca Antalya tatiliniz süresince yakın bölgede gezilecek/görülecek yerler için ve günübirlik geziler ve turlar için sizlere araç kiralama hizmeti verebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Antalya Havalimanı‘ndan Antalya şehiriçi otelinize transfer hizmeti verdiğimiz gibi, yine sizi tatilinizin sonunda otelden Antalya Havalimanı’na götürebiliriz. Havalimanına gidişlerde lütfen ulaşım süresini ve check-in sürelerini hesaplayınız.

Celebi Marina
Olbia Hotel
Hotel Royal Inn
Dedeman Hotel
Marina Hotel,Kaleici
Aspen Hotel,Kaleici
Alp Pasa Boutique Hotel,Kaleici
Dogan Hotel,Kaleici
Argos Hotel,Kaleici
Tuvana Hotel,Kaleici
Pera Palace Hotel,Kaleici
Karyatit Hotel,Kaleici
Adalya Tutav Hotel,Kaleici
Urcu Hotel,Kaleici
Kaleici Hotel,Kaleici
Abad Hotel,Kaleici
Villa Perla,Kaleici
Bacchus Hotel,Kaleici
Frankfurt Hotel,Kaleici
Hadrianus Hotel,Kaleici
Hotel Zurich,Kaleici
White Garden Pension,Kaleici
Puding Suit Hotel,Kaleici
Secret Hotel,Kaleici
La Paloma Pension,Kaleici
Lodge Hotel,Kaleici
Villa Tulipan,Kaleici
Safran Sari Konak Pension,Kaleici
Tropical Adalia Hotel,Kaleici
Blue Sea Garden,Kaleici
Erken Pension,Kaleici
Divan Hotel
Antroyal Hotel
Hotel Rixos Downtown
Akra Barut Hotel
Prime Boutique hotel

Yakın otel bölgeleri…